Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen lesz az új...

Szerintetek milyen lesz az új Star Wars, amit a Disney rendez?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 20:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Disney rendezi.
2014. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
J.J. Abrams rendezi és nem kell azért fikázni mert a Disney áll mögötte.
2014. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem láthatom. A jövő mindig mozgásban van.
2014. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem tudtam bocsi és nem fikázni szerettem volna csak azt hallotam ,hogy más lesz mint eddig stb.. Ezért kérdeztem meg ,hogy szerintetek milyen lesz.
2014. dec. 5. 20:31
 5/21 anonim ***** válasza:
The Force Awakens
2014. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Félek. Valószínúleg senkinek nem fog tetszeni még ha jó is lesz. Mert túl más lesz már minden.
2014. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mivel nem jelent semmit, hogy egy film mögött a Disney áll (pl. a Marvel filmek nagy része mögött is) így nem félek ettől. Másrészről bár Lucas jó ötletgazda, rendezőnek csapnivaló. J.J. Abrams jobb lesz nála. Az, hogy mennyire fog eltérni az eredeti trilógiától, majd eldől. Számomra nem nagy gond, hogyha kicsit újítanak rajta, de ezt mindenki döntse el magának.
2014. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Abban reménykedek, hogy sikerül eltalálniuk egy jó egyensúlyt az újítás és az eredeti trilógiához való ragaszkodás között. Az előzmények kudarcából (legalábbis sokak szemében kudarcot vallottak) bizonyára tanultak, máshogy próbálják megközelíteni a franchise-t.


Ezért bizakodva állok hozzá, de mivel nem vagyok egy nagy SW fan, az se zavar, ha rossz film lesz.

2014. dec. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én bízok JJ-ben eddig nem csalódtam benne ráadásul még szereti is a Star Wars-t így minden erejével azon van, hogy egy méltó folytatást készítsen.
2014. dec. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%

Az új trilógia hatalmas csalódás volt. A trailerből ítélve ez sem lesz nekem való. Olyan, mint ha nem is SW lenne.


Az a fénykard-dizájn pedig pfffff.......

2014. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!