Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Bud...

Mi a véleményetek a Bud Spencer és Terence Hill filmekről?

Figyelt kérdés
Szerintettek maradandó legendás alkotások? Szerintem a világ legjobb filmjei között vannak ezek a filmek, legalábis azzal vetekednek. Annyi humor van benne, mémé vált beszólások, legendás mondások. Érdekesség hogy itt Magyarországon a legnépszerűbbek a filmjeik. És itthon sok ember meg "celebek" is probálják valamennyire koppintani a stílusukat, beszólásokat, azt a rengeteg humort. Természetesen kevés sikerel hiszen ők utánozhatattlanok.

2014. nov. 30. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem filmművészeti szempontból nem túl értékes darabok, mert egy kaptafára készült az összes, látványosan eltúlzott bunyók vannak bennük, történetük semmi. Viszont annyira szórakoztatóak és viccesek, hogy egész egyszerűen nem lehet őket megunni! :)
2014. nov. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem klasszikusok, néha ha elkapom valamelyik filmjüket a tv-ben akkor még mindig végig nézem, pedig láttam már őket nem 1x.
2014. nov. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legendás páros!!!! :)
2014. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Laza, élvezetes, gyermeteg kikapcsolódást nyújtó tömegfilmek, de a filmtörténelem egészét nézve nem zavartak sok vizet. Inkább kultuszfilmeket csináltak.


Ahol népszerűek lettek, ott nemcsak kicsit, hanem nagyon imádják őket, tehát valamit jól csináltak. Ahol nem ismerik őket, ott nem számítanak többnek, mint két európai senki, akik gagyi, feledhető filmek sorát csinálták (olvastam már ilyen kommenteket bizonyos emberektől).

2014. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan Olaszországot, Németországot, Magyarországot és néhány latin-amerikai országot leszámítva abszolút ismeretlenek az egész világon.


Véleményem szerint aranyos, jópofa filmeket csináltak, de hazánkban erősen túlértékeltek. Egy hamis képzet volt a szoci éra Magyarországában, hogy ők világsztárok, mint ahogy egy szintén hamis képzet volt az az átlag magyar ember fejében, hogy a nyugat az valami olyasmi lehet, mint B. Spancer - T. Hill filmekben ábrázolt fiktív, soha és sehol nem létezett világ. Itt a rendszerváltásig végig egy torz kép élt a nyugatról, ami itthon az előbb említett filmeket, a Goombay Dance Band-t vagy a Modern Talking-t jelentette, holott azt valójában Scorsese korai alkotásai (pl. Taxisofőr, Aljas utcák) és David Bowie, a Sex Pistols vagy a Pink Floyd képviselte, amik hazánkban csak egy szűk réteghez jutottak el.

2015. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!