Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy filmet keresek. Valaki...

Egy filmet keresek. Valaki ismeri? (Címe kéne. )

Figyelt kérdés
Sziasztok Keresek egy filmet régen láttam, maradványok vannak belőle, kicsi lány a gyilkos, minden pajtását valamilyen módon bántja, sőt lelöki a hintáról, belöki a tóba stb...de ott egy elkényeztetett lányról van szó, aki sir ri, hogy ő nem akart bántani senkit, a szülei hisznek neki. Hosszu barna göndör haju a kislány, tán óvodás, vagy még kis iskolás, hizelgős, bujós, de gonosz kis gyilkos. Aztán nem tudom valahogy lebukott. Innen től nem tudom tovább, a cimére meg végképp nem emlékszem.

2014. nov. 27. 16:32
 1/7 A kérdező kommentje:
es még az jutott eszembe róla, hogy üveggolyókat is el lopot a társaitól, és a szobájába dugdosta, a végén jönnek rá mikor megtalálták, hogy ki is az a kicsi lány.
2014. nov. 27. 17:25
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán ez?


Az árva


[link]

2014. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem az de azert koszi
2014. nov. 27. 18:00
 4/7 anonim válasza:
Van egy kistesója nem? Akit a végén lelök babakocsistól a lépcsőn? Az apa meg bezárkózik a kislány elől a kistesóval a szobába? Ez az?
2014. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hat igy nem tudom de ha elkuldod a film cimit akor megnezem es megmondom a valaszt
2014. dec. 1. 18:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a film kb 25 év körüli lehet.
2014. dec. 7. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egyből az árva jutott róla eszembe. Ha nem is az ajánlom hogy nézd meg mert tényleg NAGYON jó!!
2014. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!