Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy sorozatot és egy filmet...

Egy sorozatot és egy filmet keresek?

Figyelt kérdés

Sorozat: kb. 10 éve ment tv2/rtl/m1-en. Középkori hangulatú volt, amiben 4-5 fiatal főszereplő volt, fiúk-lányok vegyesen ha jól emlékszem. Mindegyiknek volt egy fegyvere, ami különböző volt a többiekétől és különleges képességgel bírt. Az elemeknek megfelelően voltak a képességek, tehát tűz, víz, szél, föld meg úgy emlékszem volt még. A víz talán egy csaj volt egy háromágú szigonnyal fegyverként. És persze volt egy gonosz, aki mindig mesterkedett valamiben és lekellett győzniük.


Film: ezt még régebben láttam. Úgy emlékszem,hogy nem színes, se nem "igazi" fekete-fehér, hanem barnás-szürkés mint néhány régi film. Háborús film, valahol Európában játszódhat sztem az 1.világháború környékén. Valami olyan volt a történet,hogy katonák megszálltak egy falut, ami a falusiaknak nem tetszett, ezért kiakarták végezni őket, de az egyik tiszt (a főszereplő) melléjük állt és vállalta értük a felelősséget. Hogy a film zárórészéhez mik vezettek azt már nem tudom, de a végén a jelenlévő katonai felsővezetés ásatott egy sírt, majd belelőtték a főszereplőt, mert a falusiak kavartak valamit és a főszereplő úgy döntött,hogy elviszi a balhét. Ha minden igaz, akkor volt benne egy sántikáló fiatal nyomdász, aki valamilyen, a katonaság ellen buzdító plakátokat nyomott.


2014. nov. 18. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A sorozat szerintem: https://www.youtube.com/watch?v=aGQY9ZJPnsg

Legendás lovagok a magyar címe

2014. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Haha igen ez az, köszi :D
2014. nov. 18. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!