Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szemfényvesztők című filmnek...

Szemfényvesztők című filmnek több végleges alternatívája van? Jelenetekben vannak eltérések.

Figyelt kérdés
A filmet megnéztem online valamint megvan kiírva dvd-n is "dvd menüs" formában is. A Szemfényvesztők filmben két jelenetre is figyelmes lettem, amik kicsik eltértek egymástól. Az egyik: Morgan Freeman-el való első találkozó, egyik verzióban étteremben, másikon a lakásában játszódik. A másik: New Orleans-i előadás, egyikben köszöntik az FBI-ost másikban nem a show elején. Ez direkt? Tud valaki erről valamit? Rendezői, kibővített változatról hallottam, de ilyennel még nem találkoztam. Vagy pont az egyik rendezői változat?
2014. nov. 18. 11:02
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nem valószínű, hogy figyeled még ezt a kérdésed, de ha igen, akkor tudd, hogy nem vagy egyedül a dilemmáddal. Engem is zavart, hogy az eredeti verzióban máshogy vannak jelenetek felvéve, mint a magyar szinkronos változatban, és amit látsz az eredeti végén a feliratok után, az rejtélyes módon nincs benne a magyar szinkronos változatban. Próbáltam keresgélni, hogy miért van ez, de nem találtam rá választ.

2016. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!