Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik látták A találkozás...

Akik látták A találkozás filmet! Bennetek is nyomot hagyott?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban eléggé szét voltam esve sok minden összejött nem részletezem.És ma apukám ajánlotta A találkozás filmet meg is néztük.Azt hittem valami vígjáték vagy ilyesmj de igazából semmi kedvem nem volt filmezni csak nem akartam megbántani.De amit ez a film tett velem az valami csodálatos.Eddig nem igazán hittem istenben eljártam néha templomba de azt is csak apa miatt most viszont teljesen más szemmel látok mindent.Valahogy úgy érzem van értelme az életnek és utána vár ránk egy jobb élet is.Valahogy olyan érzés mintha ezt a filmet most pont nekem szánták volna hogy erőt adjon és nem tudom miért de nagyon mély nyomot hagyott bennem..Ti is így éreztetek miután láttátok ezt a filmet? Amúgy ajánlom mindenkinek tényleg csodákat tesz:)

16/l



#film #hit #a találkozás
2014. nov. 15. 19:57
 1/1 anonim válasza:
Igen nekem is nagyon tetszett ez a film, van második része is. (Egyébként Isten nem pedig isten). Jó filmnézést! :)
2014. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!