Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A felhők felett 3 méterrel...

A felhők felett 3 méterrel című filmnek lesz 3. része ugye? A könyvet még nem olvastam, de majd szeretném. Két éve ezt már kérdezték, de akkor még korai volt. Tehát lesz új része? És a könyvben összejönnek a végén? Vagy több részes a könyv?

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 15:11
 1/2 anonim válasza:
Először is én láttam filmbe is és olvastam a könyvet is. szerintem a film 2. része piszkosul szar könyvbe nincs is meg.Az a vége, hogy Step (igen, a könyvben ez a neve a H-nak) kimegy Londonba dolgozni, és Babi összejön a szomszédfiúval. A második részt fogalmam sincs hogy hozták össze, de tuti nem lesz 3. része.( egyébként a könyvet mindenképpen olvasd ki és meglátod miért írtam róla ezt a kritikát.) :D
2015. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocs előző vagyok, és nagyot tévedtem, ugyanis igen, lesz 3. része filmben. Álítólag babi terhes lesz Hugótól, mert ugye az előző részbe lefeküdtek, de azt nem tudom mikor lesz fent, én is csak hallottam. de a triller már fent van, én is mindjárt megnézem. bocs az előzőért. :D
2015. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!