Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan filmeket...

Tudnátok olyan filmeket javasolni, ahol a szereplők visszamennek az időben? Pl. középkorba?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, mint a Jöttünk, láttunk, visszamennénk...

2014. nov. 15. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
időutazó felesége
2014. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

-Vissza a jövőbe 1-3 (Ezeket ajánlom a legjobban, itt jövőbe és múltba egyaránt utaznak)

-Időről időre (két ilyen című film is van, az egyik 1979-es, a másik 2013-as)

-Az időgép (itt a jövőbe utaznak, viszont a múltból)

-X-men: Az eljövendő múlt napjai (de ez nem kimondottan az időutazásról szól)

-Elveszve az űrben (ez sem az időutazásról szól, csak van benne)

-Mr. Peabody és Sherman kalandjai (de ez rajzfim)

-Egy kölyök Arthur király udvarában (ez nem kimondottan tetszett, de hátha neked jobban fog)

-Idétlen időkig (itt a főszereplő ugyanazt a napot éli meg többször, de végülis időutazás)

-Memento (itt nem történik időutazás, viszont a történetet voltaképp visszafele látjuk, ami nagyon egyedivé teszi, de ha kifejezetten időutazásost keresel, akkor ezt nem ajánlom)

-Szexmisszió (itt két férfit hibernálnak, akik a jövőben ébrednek, de ettől eltekintve nincs időutazás)

-Hülyék paradicsoma (itt is 2 embert hibernálnak csak itt jóval hosszabb időre)

-Időlovagok (ez nekem nem tetszett, mivel gyerekfilm)

-Időstoppolók (ezt még nem láttam, de meg akarom nézni)

-12:01 Kizökkent idő (ezt sem láttam)

Remélem hasznos volt a válaszom. Próbáltam az összes filmet leírni, aminek van köze időutazáshoz.

2014. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!