Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vápírnaplók rajongok. Megmagy...

Vápírnaplók rajongok. Megmagyarázná nekem valaki? Akik értik vagy egy kicsit előrehaladottak. A 4. évad 7. -8- részében, hogy hogy most hirtelen Alana sarja lett Damonne mikor Carolin nem lett az pedig őt is Danon változtatta át?

Figyelt kérdés
SEMMI SPOILER !! Csak a kérdésre a válasz.

2014. nov. 7. 22:45
 1/10 A kérdező kommentje:

Szörnyen írtam a neveket bocsi. Tehát Démonnek a sarja lett Alana, az hogy ?

Bezzeg Caroline nem lett az.

Csak most veszik elő ezt a dolgot mert e körül forog minden vagy van valami logika is ?

2014. nov. 7. 22:49
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem vagy 10 percet azon gondolkoztam hogy kik lehetnek ezek: Damonne,Carolin,Alana.:D Szóval mivel Elena úgy halt meg hogy Damon vére volt a szervezetében ezért az ő vére által lett vámpír. Mivel Elena hasonmás ezért kötődik hozzá. És Caroline azért nem kötődik hozzá mert nem hasonmás.
2014. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
És mert Elena szerelmes volt Damonbe eddig is és most az érzései felerősödtek iránta.
2014. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ha Klaus hibridje nem hasonmások, mégis megvan a sarj kötödés...
2014. nov. 9. 10:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Klaushoz azért kötődnek mert hálásak amiért nem kell minden teliholdkor átváltozniuk. Elena meg szerette Damont ahogy az előző válaszoló leírta.
2014. nov. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én tényleg nem akarom túl bonyolítani de utolsó válaszoló

a farkasok nem szabad akaratból kötdnek Klaushoz.


Amúgy nem mondanám, hogy Démön és Elene szerelem párti vagyok, de ez olyan kiábrándít,hogy csak a sarkötödés miatt erősebb a kapcsolatuk :(. Már előtte is volt valamiféle fellángolás.

2014. nov. 11. 17:27
 7/10 Rekuksa válasza:
100%
Jóég, mekkora hülye vagy!Grtaulálok hogy nem tudsz 3 nevet megjegyezni és leírni őket normálisan!Elena,Damon,Caroline.Elena azért kötődik Damonhöz mert erős érzelmek kötik hozzá,Klaushoz azért mert hálásak neki hogy nem átváltozniuk minden egyes teliholdkor,Caroline pedig azért nem kötődik hozzá Damohöz, mert a kötődés egy ritka dolog és a Caroline-t egész végig igézte és szívta a vérét,ezért nem is ismeri igazán.
2014. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na jó én feladom ennél jobban nem tudom elmagyarázni:D
2014. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rekuksa válasza:
Az hogy hasonmás ennek semmi köze nincsen a kötelékhez
2014. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Beszti29 válasza:
100%
Danon? jó, hogy nem Activia :)
2015. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!