Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leonardo DiCaprio a Viharszige...

Leonardo DiCaprio a Viharszigetről, akkor mi is a vége?

Figyelt kérdés

Leo így válaszolt egy kérdésre:


SPOILER!


" A Viharsziget színészpróbáló feladat volt. Hogy másztál bele és hogy másztál ki belőle?


- Ez a film a traumáról szól, amitől a figura, akit játszom, nem tud szabadulni, s végül muszáj belátnia, hogy vesztett."


Akkor ez azt jelenti, hogy végig őrült volt a filmben, és nem befolyásolták? A Viharsziget többek között azért is sikeres, mert maga a film elgondolkodtató, és akár több végkimenetele is lehet a filmnek, vagy akkor mégsem?



2014. nov. 6. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy végkimenetele van. Kéthetente megkérdezi valaki, mi lett a vége... Egyébként az idézett mondatból is kiderül, hogy Teddy karaktere a képzelt világában ragadt.


Nem metaforával zárták le a filmet, hanem allegóriával. Fogalmam sincs mit szólnának páran pl. az Akira befejezéséhez...

2014. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1#


Hé okoska! Ne keverj már bele a történetbe mindenféle oda nem illő fogalmat! A film vége elég egyértelmű, nem tudom, miért kell neked (is) eljátszani a hozzáértő filmesztéta „roppant szimpatikus”, és a pórnép által „rettentően nagyra értékelt” szerepét...

2014. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2


Most jól megmondtad a tutit. Mindjárt beülök a sarokba és elgondolkodom az életem értelmén.

Nem éreztem lekezelőnek a hsz-em hangnemét, inkább kritikus volt, mivel tényleg gyakran felmerül ez a kérdés. Sokan látták és szerették a filmet, nyilván nálam többen is tudnának válaszolni erre a kérdésre. Véletlen lenne, hogy nem tették?


Az "Okoskás" rész megint csak értelmetlen, nem állítottam be magam filmesztétának, még csak "felsőbbrendűbb tagnak" sem tartom magam, mivel nem is vagyok az. Legfeljebb rád illene az okoska jelző, hiszen képes vagy komplett képet alkotni más személyiségéről egy pár soros hsz alapján...

Epekedve várom a pszichoanalízised is...

2014. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs konkrétan vége a filmnek!

A Rendező több szempontba állította a film végét, amit maga is elmondott egy csomó interjú során. Hogy mi lett a vége az teljes mértékben a nézőre lett bízva, a képzeletére.

Én pedig továbbra sem szeretem az ilyen filmeket.

Engem az jobban kiakasztott, mikor az Eredet c. filmnek a vége kétes kimenetelű... Azóta nem teljes az életem...

2014. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Martin úr nyilatkozatát ahol a Viharszigetről nyilatkozott miszerint a vége nem egyértelmű stb. megköszönném. _:)


EREDET:


Ha kíváncsi vagy a végére, írj egy üzit. :)

2014. dec. 18. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem is csak annyi volt a vége h az egészet képzelte.

Amúgy meg nem is tetszett a film.

2015. jan. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!