Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead 1. évad 1....

The Walking Dead 1. évad 1. rész nyitójelenet?

Figyelt kérdés

A nyitójelenetben Rick egy benzines kannával járkál és találkozik egy halott, járkáló kislánnyal. Ez pontosan időrendben hol helyezkedik el, mert nem tudom hova tenni.

Fontos, hogy, ha túl spoileres, mert később lesz jelentősége, akkor inkább nem szeretném tudni.

De ha nem és csak én nem vágom, hogy ez mikor van időrendben, akkor kérem valaki írja. Köszönöm.


2014. okt. 30. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mire gondolsz hova lehetne még rakni. Gondolkoztam és én nem találtam mást csakis a kezdetek kezdete lehet. Mert ugye lelőtték az után nem lehetett. Vagy max amikor elment a néger férfitől és a fiától.
2014. okt. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is odatenném, de nem értem, hogy mi értelme volt így a kavarásnak. Amúgy írtam, hogy csak az első évadot láttam, szóval ezért gondoltam, hogy később esetleg lehet jelentősége.
2014. okt. 31. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!