Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Intelligens hacker vírus de...

Intelligens hacker vírus de nem tudom a film címét mi lehet?

Figyelt kérdés

Még nagyon régen kis koromban ment azt hiszem az RTL-en egy film ami egy számítógépes vírusról szólt.

Egy fiatal srác írta meg és oda adta egy haverjának mondván, hogy azon azt hiszem zene van vagy ilyesmi.

Na ennek a srácnak az apja valami cégnél dolgozott ami eléggé érzékeny a vírusokra mert informaika cég meg városi és egyéb hálózatokkal is kapcsolatban állt.

A srác berakta apja irodai gépébe és a vírus gyanútlanul terjedni kezdett.

Volt benne egy házi robot is ami csak tolószékben volt képes mozogni ezt is az apja rakta össze.

Amikor felfedezte a vírust azt mondta megkeresik és kinyúvasztják (nem sejtette, hogy hallja őt a vírus)

Ez után mikor mentek kifelé elkezdett villogni a villany és a billenytyűzet is gomb leütés hangokat adott ki.

Hangfalon pedig eltorzult hangon mondta a vírus, hogy ki-nyú-vasz-ta-ni! és bevolt rakva a csákó képe amit nyújtogatott torzított. 10 évesen kicsit végig ment rajtam a hideg akkor xd.

A vírus egyébként í vízet is mérgezte forgalmi dugót okozott webkamerán figyelte a népet repülőt térített el stb.

Remélem vki ráismer mert jó lenne újra megnézni előre is köszönöm.



#vírus #hacker #robot #ki-nyú-vasz-ta-ni
2014. okt. 24. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Jol hangzik .engem is erdekelne
2014. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Terminal Error, magyar címmel "Pokoli játszma".
2016. máj. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
imadlak, a kerdezo neveben is.
2016. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2017. júl. 27. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!