Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Amerikai...

Mi a véleményetek az Amerikai Horror story c. sorozatról?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Istenkirálycsászár sorozat, én most kezdtem el nézni kb 1 hete az első évadot és nagyon bejövős. Már rég vártam egy ilyen király horror sorozatot, azért túlzottan nem horror de nagyon leköti az embert ha tetszik neki az ilyesféle sorozat.
2014. okt. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokkal kifinomultabb, mint a mai horrorfilmek többsége. A régebbi alkotások előtt tiszteleg, mindehhez remek hangulat és kitűnő színészi játék párosul.


Első évad: 7/10

Második: 10/10

Harmadik: 8/10

2014. okt. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A második évadból eddig 1 rész láttam, de az nem nagyon jött be, de az első évadot imádtam *-*
2014. okt. 20. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:
A pilot engem megfogott anno a hangulatával, de a második évad majd a végére fog egy teljes egészet alkotni, számos kedvelhető és még több antipatikus karakterrel.
2014. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!