Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A South Park parkban meghal...

A South Park parkban meghal kenny 5 epizod 13részén meghal és az uj részekben hogyan potolják vagy hogyan tér visza? Melyik részben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 23:44
 1/5 anonim válasza:
78%
először is tanulj meg helyesen írni... amúgy nem 5. évadra gondolsz?... mindegy... valamelyik karácsonyos részben tér vissza, amelyikben Palesztinába, vagy nem tudom hova mennek a Mikulással elvinni oda is a karácsonyt...
2010. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

nem csak ott hal meg :D

én úgy emlékszem majdnem az összes részben meghal :D

2010. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem majd csak akkor nézd a South Park-ot, ha megtanultál helyes írni és fogalmazni.
2010. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ken tényleg minden részben meghal, van amikor többször is, és megmagyarázhatatlan okból mindig felkel. Volt olyan rész, amikor nagyon felfújták a halálát - legek harca - aztán pár rész után visszatért. Csak úgy.
2010. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, azóta már rájöttél, de a 7.évad 1.részében (Emlékezet törölve) tér vissza, ami majdnem úgyanúgy kezdődik, mint az 1.évad 1.rész (Cartman anális beültetése).
2011. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!