Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon jó akciófilmek ötletek?

Nagyon jó akciófilmek ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Édesapámnak szeretnék akciófilmeket letölteni, illetve történelmi, háborús filmek is jók lennének, de akár háborús dokumentumfilmek is jöhetnek. Mivel lány vagyok, és nem vagyok oda a háborús dolgokért, sőt, akciófilmeket se nagyon nézek, nem az én világom, így kicsit bajban vagyok. Töltöttem már le neki találomra, de némelyiket még jelzővel sem illette... de hát na, nem tudtam, hogy nem jók, pedig mindig elolvasom a hozzászólásokat, hogy kb tudjam hová beazonosítani.


Nem szereti a thrillert, horrort, apa inkább a realisztikus filmeket szeret, amik nem ilyen ''mesefilmek'' ahogy ő mondja :D


Tehát nagyon jó filmes ötleteket várnék, ha tudtok! Hitlert már kiveséztük az tuti, csomó dokumentumfilmet töltöttem le neki és nézte meg :) Bármilyen mennyiségben jöhetnek ötletek.


Köszönöm szépen a segítséget!!!


2014. okt. 14. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Kelly hősei, Piszkos tizenkettő, Kémek a sasfészekben, Full Metal Jacket.

Azt mondjuk nem írtad hogy újabb filmeket vagy régebbieket, esetleg teljesen mindegy?

2014. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Világháborús: Nyugaton a helyzet változatlan, Vaskereszt, Die Brücke

Akció: Tango és Cash, Die Hard 1-2-3-4, Az utolsó cserkész

+ bónuszbna olyanok, amik az elmúlt néhány évtized problémáit mtuatják be - dorgkartellek, afrikai háborúk...

Az utolsó skót király, szövetségben a z ördöggel, Gyilkos mezők, Tropa de Elite, Isten városa


Jó szórakozást!

2014. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az évjárat mindegy, lehet új is régi is. Köszönöm az eddigi példákat :) :) :)
2014. okt. 14. 13:37
 4/4 anonim válasza:

szia akciófilm: halálos iramban összes része (7), feláldozhatók az összes része (3) Harag, a sárkány csókja, a szállító összes része (3), Heat, homefront, crank-felpörögve, kolibri-kód, a kód neve merkúr, parker, war, az olasz meló


háborús filmek: hamburger hill, bőrnyakúak, Schindler listája, :)

2015. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!