Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézte valaki az új sorozatot...

Nézte valaki az új sorozatot az rtl-en? Ruby az elbűvölő szörnyeteget. Szerintetek milyen (lesz)?

Figyelt kérdés
A Ruby szerintem egész idő alatt gonosz lesz és meg akarja magának szerezni Hektort. Hektor viszont nagyon jól néz ki!!! Aki nem tudja annak kép hogy ne maradjatok le semmiről: [link]
2010. jan. 23. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanarról fog szólni mint az összes többi délamerikai szappanopera !!! Nyáladzás , megcsalás , picsogás, vihogás,
2010. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
47%
én nézem a sorozatot és nagyon tetszik egyébként utánna néztem és az lessz benne h rubí annyja meg hal és mindenki rá jön h rubí gonosz alehandro maribellel lessz hektor pedig rubíval de hektor autóbalesetben meg fog halni
2010. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
LOL, már rosszul kezdődik. :DDD
2010. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
nézd meg youtube-on. szerintem nagyon jó, nem olyan átlagos mint a többi sorozat.
2010. febr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már, mind ugyan olyan! Kicserélik a neveket, beleválogatnak pár izgis cselekményt (halál, titkolt családi kapcsolatok, árulás, hűtlenség, tiltott szerelem...) és útjára eresztik a "remekművet".
2010. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ti honnan tudjátok ezeket, hogy miről fog szólni a film? Valaki írja már meg légyszi! :D
2010. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előzőnek: írd be youtube-ra hogy Rubi Capitulo. Minden rész fent van csak spanyolul.
2010. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nagyon durva, sajnálom hogy megnéztem az utolsó részt :(

lehet nem is nézem ezek után.ez így nagy baromság.

2010. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!