Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet az a film?

Melyik lehet az a film?

Figyelt kérdés
Egy fórumon olvastam, hogy van egy olyan film, ami megromlott párkapcsolatról szól. A történet szerint 40 nap alatt mutatja be, hogy hogyan lehet életet vinni a kapcsolatba, hogy hogyan hódítja vissza, éleszti fel a régi szerelmet az egyik fél. Nagyon tanulságos állítólag, de sajnos csak ennyi paraméterem van a dologról, nem tudok szereplőket sem. :( Ha valaki ismeri, légyszi írja le, vagy ehhez hasonló film is érdekelne.

2014. okt. 8. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ami nekem eszembe jutott: "Amit még mindig tudni akarsz a szexről."

Nagyon aranyos film, realisztikus, de sok vicces szitu van benne. Egy idősebb házaspárról szól. Meryl Streep és Tommy Lee Jones játszik benne.

2014. okt. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kedvenc filmem! :) Fireproof - magyarul Tűzálló vagy Szerelempróba a címe. Itt megnézheted: [link]
2014. okt. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: van belőle könyv is, a sztori regényszerűen, meg a filmbéli "útmutató" is ki van már adva. :) Csoda mind a három kiadvány! :)
2014. okt. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen a fireproof-ot kerestem. :)
2014. okt. 8. 08:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!