Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi a Kocka című...

Szerintetek mi a Kocka című film célja?

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az élet metaforája.
2014. okt. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem arról, h össze kell tartani.

Ha így tettek volna akkor túlélik.

2014. okt. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hogy szórakoztassa a nézőjét.
2014. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Az hogy szórakoztassa a nézőjét."


Na jó, de azon kívül!?


Másfelől az első válasz érdekes számomra, érdekelne bővebben kifejtve! Több helyen is olvastam, hogy inkább élettani dráma, mint horror, hogy van filozófiai tartalma... Ezért is töl...... öööö, akarom mondani, néztem meg ;)


Viszont otthon lehurrogtak miatta, a film első felénél egyfolytában szekáltak, hogy milyen undorító filmet nézek, és gyönyörűségesen élvezhetetlenné tették számomra így a film felét... >( És azzal fenyegetőztek, hogy huszonéves létemre el fognak tiltani a tévétől, ami egy dolog, mert tudják jól, hogy velem megtehetik, amíg a 15 éves öcsémmel ezt többször sem merték... de a másik, hogy nekik is vannak hülyeségek/cikiségek a gépeiken (pl. egyetlen színészről több, mint kétezer fénykép).


És egy harmadik dolog, hogy pár másodpercből fröcsögnek már azonnal, nem csak a horroros beütés, de még olyan jelenetek miatt is, amik családon belül is megtörténnek (pl. pánik miatt kiabálás). (Bezzeg második világháborús, totál depressziós, géppuskával tömegmészárlós, izzó puskatussal vallatós, koncentráció-táboros filmek mehetnek, mert az történelem, és az a mániájuk, még ha XX. század is.)


Nah, mindegy, bocsánat, ez most kijött belőlem..... a lényeg, hogy az nekem is lejött belőle, hogy nem a horror a lényeg itt, hogy pl. egy egyébként sem létező sav feloldja a szabadulóművész arcát, majd azon keresztül az agyát (ami nekem inkább röhejes/szatirikus volt az irrealitása miatt), viszont én mivel nem vagyok a szavak embere, meg elsőre nem teljesen értettem meg a film minden mondanivalóját, ezért nehezen tudnám megfogalmazni, hogy mi is ez az "élettani dráma".


Mert végre jó lenne az illetők képébe mondani, hogy felfogják, mennyire idétlen módon ítélkeznek, miközbe' ők meg kizárólag a sztárszínészek miatt értékelnek pozitívan egy filmet... (ami szerintem sokkal idétlenebb).

2014. okt. 6. 11:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Még délután nekiálltam válaszolni, írtam is egy fél oldalas "kritikát" a filmről, erre elszállt a gépem. Még egyszer nem fogom leírni, de itt van egy link, elég jól összefoglalják a filmet. Körülbelül a felénél kezdődik: [link]
2014. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!