Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Holtodigla...

Mi a véleményetek a Holtodiglanról?

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tegnap láttam moziban.

Őszintén szólva nagyobb durranásra számítottam, pláne, hogy beharangozták, hogy Oscar-esélyes.

A többi filmhez képes lehangoló volt, ez tényleg a valóságot mutatja az élet fáradalmaival és küzdelmeivel.

Majdnem 2,5 órás film, végig figyelned kell mindenre, kicsit fárasztó volt mindenen gondolkozni és izgulni a végkifejletig :D

Egyébként megéri megnézni, de nem lett a kedvencem. :)



SPOILER !!!

------

A színészi alakítások tetszettek, a feleség nagyon jól játszotta az eszelőst. Ben Affleck amúgy is nagy kedvencem, végig neki drukkoltam ;)

A film vége nyitott, elgondolkodtató és sajnos igaz. Nagyon sokan így élnek, látszatházasságban.

Ami visszataszító volt, a sok szexjelenet és a véres jelenet a végefelé ...

2014. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a könyvet olvastam még csak. A sztori tetszett, de ennyira sz*rul megírt könyvet én még életemben nem olvastam... Azért kíváncsi leszek a filmváltozatra is.
2014. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!