Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet megvásárolni a Jane...

Hol lehet megvásárolni a Jane Eyre 2006-os BBC-s kiadásának DVD-jét? A vágatlan változat érdekel, ami elméletileg 228 perces.

Figyelt kérdés
A BBC minisorozata 4 részes. Magyarországon már kiadták DVD-n, de az "csak" 202 perces, néhány jelenetet kivágtak belőle.
2010. jan. 21. 07:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy tűnik, csak az Amazon, E-bay jöhet szóba, igen borsos áron. Ezeken kb 6-7000 Ft-ra jön ki,szállítással együtt. Én minden létező itthoni fórumon, aukciós oldalon, online könyvesbolt és dvd-oldalakon kerestem már,de nincs.Csak a 202 perces.

Megjegyzem, nem is értem, miért vágták ki az a 26 percet, tuti jó beszélgetős jelenetek voltak, nem holmi felesleges tájképek.

Egyébként egy alkalommal a mozicsillag.com-ról sikerült letöltenem a vágatlan változat 2. részét, de mikor pár nap múlva a többit is próbáltam, már nem volt fenn.

2012. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!