Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe...

Mi ennek a filmnek a címe (többi lent)?

Figyelt kérdés
Meghal egy nagybácsi, az Ő unokahúga és két vagy három gyermeke beköltöznek a házába, ami az erdő mélyén van. Az egyik gyerek találkozik a házban egy pici öreg manóval és szépen fokozatosan rájön, hogy a bácsikája könyvet írt a különös eseményekről, lényekről és több praktikát is kitalált a gonoszok ellen. Például valami troll vagy manó nyál láthatóvá teszi a gonosz manókat vagy trollokat, ha szembe köpik az illetőt. Remélem valaki ráismer ennyiből is. Előre is köszönöm

2014. szept. 25. 19:30
 1/6 qktqkt ***** válasza:
Ez egy rajzfilm? Mert amugy a Disney-n megy egy ehhez hasonló cucc... asszem Gravity Falls... vagy nem tudom hogyan kell írni...
2014. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kerestem de nem találtam, engem is érdekelne, érdekes sztorinak tűnik.
2014. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem rajzfilm, hanem egy rendes színes film. valamilyen kódex a címe, csak az elejére nem emlékszem, ami lényeges volna, mert így nem tudok rákeresni sehol :) a ház egy tényleg hatalmas asszem két három emeletes ház és köré kövek vannak téve, vagy gombák (erre nem emlékszem pontosan) és ez is védelmet nyújt a gonosz koboldok vagy manók ellen. Alacsonyak dundik és kicsit csúnyák is, nagy hegyes füleik vannak mocsár színű a bőrük.
2014. szept. 26. 09:46
 4/6 anonim válasza:

Találtam egy filmet ami hasonlít arra amit leírtál, egy régi dark fantasy. Magyar leírást nem találtam hozzá:


Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=v7rg8C8w5ZY


Wikipedia link:

[link]

2014. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A Spiderwick krónikák

link: [link]

2014. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ez az!!!!!! :D
2014. szept. 26. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!