Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jóbarátok-fanok. Kérdés?

Jóbarátok-fanok. Kérdés?

Figyelt kérdés
Láttam egy érdekességet, miszerint a "jóbarátok" közül csak Monica & Phoebe nem csókolóztak egymással. Végiggondoltam és valóban, ők nem, viszont Chandlerre és Rossra sem emlékszem? Tényleg volt ilyen? Valaki el tudja mondani a körülményeit? :D
2014. szept. 23. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak említést tesznek róla, vagyis utalnak rá. A 2. évadban abban a részben, amikor Chandler nem emlékszik, hogy Joey melyik testvérét csókolta meg részegen Joey szülinapi buliján. Másnap reggel kiderül, hogy Monicát is megcsókolta, és bocsánatot kér tőle. Erre Rachel meg Ross is mondja, hogy elfelejtve, meg hogy fátylat rá. Így utalnak arra, hogy valószínűleg őket is megcsókolta. :) Ezen még nekem is gondolkodnom kellett most...:D
2014. szept. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én meg arra gondoltam, de majd megnézem a részt, hogy jól-e. :D

Hogy amikor visszajönnek Londonból és véletlenül megcsókolja Monicát a többiek előtt. És hogy ne bukjanak le, ezért megcsókolja az összes többi jelenlévőt is a szobában. Nem ott lehetett? :D

2014. szept. 24. 06:44
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem ott... Talán olvasd végig, amit az első írt.
2014. szept. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elolvastam, csak reggel rosszul értelmeztem, azt hittem még gondolkodik rajta. Nem kell rögtön bunkózni.

Azért köszönöm a válaszokat.

2014. szept. 24. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, London után is több embert megcsókolt Chandler, de ott csak a lányokat. :) Lehet egy kicsit tényleg hülyén írtam le, szóval akkor kellett gondolkoznom rajta. Szóval annyira tényleg nem hangsúlyos a dolog, mert én már elég sokszor láttam végig az egészet. :) De tuti ott utalnak arra, hogy Rosst is megcsókolta részegen. 3. évad, 11. rész :)
2014. szept. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!