Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok Harca, előbb a könyvet...

Trónok Harca, előbb a könyvet olvassam, vagy a sorozatot nézzem?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

???

Ha szeretsz olvasni, akkor természetesen a könyvet először. Martin nagyon jól ír.

Viszont ha eddig max. kirakatban láttál könyvet (azaz nem szeretsz olvasni), szerintem nem kell erőltetni, csak azért, mert Trónok harca. Persze mindenkinél van az a könyv, ami miatt megszereti az olvasást...lehet neked pont ez lenne. Nem tudom. Próbáld meg.

A sorozatot meg nézd utána. Szerintem így sokkal érdekesebb. (Ha csak nézed, nincs mindig minden megmagyárza.) + Élvezeti faktor az is, hogy a készítők milyen utalásokat rejtettek el a sorozatban, amit csak egy könyvolvasó ért meg, mert a szimpla néző figyelmét elkerüli vagy nem is érti. :)

2014. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*megmagyarázva
2014. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csináld együtt!
2014. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én először a sorozatot néztem meg, kb. 2 évadot és akkor kezdtem el a könyveket. Így néhány dolgot már tudtam,de még így is tartogatott meglepetéseket a könyv,mert a sorozatból nagyon sok dolgot kihagynak és megváltoztatnak. És olvasás közben jöttem rá,h a sorozat labdába se rúghat a könyv mellett.

Mikor elolvastam a könyveket, folytattam a sorozatot, de kb. sírtam rajta, annyira szarul csináltak meg 1-2 dolgot.

2014. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!