Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc sorozat? Mit nézzek?

Kedvenc sorozat? Mit nézzek?

Figyelt kérdés

Néztem már milliárd plusz egy sorozatot de most el akadtam....

Bármilyet amit tudtok ajánlani lécci írjatok, témától független. Szerettem a New Girlt, Két pasi meg egy kicsi, Így jártam anyátokkal, Dr.Csont, Suburgatory, Hazudj ha tudsz, 2Broke Girl,... stb stb stb... ha írtok akkor lécci egy fél mondatnyi leírást mellé írtok? Vagy valami ilyesmit...



2014. szept. 21. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Strike Back - szerintem egyszerűbb, ha elolvasod IMDB - n vagy megnézed a trailerét. Annyit mondok, hogy az első évad után az egész sorozat egy kicsit megváltozik, de igencsak jó irányba.


Banshee - nekem kicsit a GTA jut róla eszembe. Kis városban játszódik ahol van maffia, indián törzs meg a helyi seriff és ezek harcolnak egymással folyton :D


24 - egy évad egy napot tesz ki (részenként egy óra) Valamilyen terrortámadást próbálnak megállítani.


Házi Háború - egy családról szól (rém rendes családhoz tudom hasonlítani, ha nagyon akarom, de azért másabb) Szerintem vicces


The Walking Dead - zombis


Z Nation - zombis (új, nem nagyon tudok róla még nyilatkozni)


Prison Break - valószínűleg ismered is, de ha még nem láttad baromira tudom ajánlani.


Spartacus - gladiátoros, gyilkolós :D


Vikings - vikinges gyilkolós


Breaking Bad - nem láttam még csak kb 10 -en mondták már, hogy nézzem mert nagyon jó, majd egyszer lehet elkezdem


Supernatural - esélyes, hogy ismered. Démonos, szellemes stb.


Elsőre ennyi jutott eszembe, de szerintem elég is lesz, már ha találsz közte olyat ami érdekel.

2014. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Terápia - elmebajos, elemzős, emberi tulajdonságokkal foglalkozó

Társas játék - magyar, "hétköznapi" társkereséses

Egy idióta külföldön - flegma srác a világ legszebb tájain; vicces, emberi, izgalmas

Black Donellys - maffiás, mesélős, vicces, dramatiksu

Band of Brothers - háborús, amerikai nézőpontos

Oliver Stones: The Untold History Of The United States

2014. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 az első kettőt amit írtál nem ismerem,de gondolkodóba ejtett,a 24et persze hogy :)) habár csak igen kevés részt láttam...

Házi háborút szintén nem ismerem de tetszik ahogy leírtad,Wlaking dead, Z nation,hallottam róluk de nem igazán vonzottak eddig.

A kövit szintén nem ismerem de szerintem belenézek.Az azutáni 4 viszont nem annyira az én stílusom.

Köszi hogy leírtad őket, van benne pár amibe tuti belenézek

2014. szept. 21. 14:48
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 az első részét láttam a terápiának de annyira nem tetszett...nem is tudom...

Az az utáni kettő tetszik.

Aztán érdekesen hangzik bár nem ismerem.

Ismerem és szeretem.

Nem ismerem de elgondolkodtatott.

2014. szept. 21. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
A Házi Háború tényleg nagyon jó, szerintem nézz bele :D Csak sajnos 2 évad után leállították ... amit nem is igazán értek.
2014. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ugyanez volt velem a hazudj ha tudsz-nál... pedig nagyon szeretttem...
2014. szept. 21. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Grace klinika-orvosos dráma de van benne csomó poénos beszólás :)
2014. szept. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

The killing - évadok átívelő nyomozós krimi, depresszív hangulattal

The wire (Drót)- Baltimore város alvilágát mutatja be több nézőpontból

Twin Peaks- David Lynch klasszikusa, hasonló mint a The killing

Mad Men Reklámőrültek -Egy ügynökség élete emberi kapcsolatokkal fűszerezve a 60-as évek Amerikájában. Kicsit vicces, kicsit romantikus, kicsit drámai.

Kemény zsaruk- Akció, dráma, korrupt rendőrökkel.

Modern family- Egy család élete Al Bundyval, vígjáték.

És végül: Maffiózók (minden idők talán legjobb sorozata) ezt nem kommentálom, alapfilm.

Mad Men Reklámőrültek - Egy ügynökség élete a 60-as évek Amerikájában, emberi kapcsolatokkal fűszerezve


Mad Men Reklámőrültek- Egy reklám ügynökség élete, emberi kapcsolatokkal fűszerezve a 60-as évek Amerikájában. Kicsit vicces, kicsit romantikus, kicsit drámai, minőségi.

Kemény zsaruk- Akció, dráma, korrupt zsarukkal

Modern family- egy család élete Al Bandával, vígjáték

Mad men - Reklámőrültek

2014. szept. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
félig üres,jóbarátok,egy rém rendes család (mind comedy)
2014. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!