Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Korosztályi besorolás. Ez...

Korosztályi besorolás. Ez lenne a kicsiknek szóló mese?

Figyelt kérdés

A minap suli után kapcsolgattam a tévét, és belefutottam a Szandra, a mesenyomozó című rajzfilmbe, amit 6 éven felülieknek (=kisiskolásoknak) adtak. A következő volt a történet:

Egy pénzes fickó (középkori ruházat) 7 feleségét megölte, a nyolcadiknak odaadta a kulcsokat, és megmondta, hogy a kis kulccsal lehet bemenni az egyik szobába, de eszébe ne jusson benyitni oda. Az asszonynak persze az volt az első dolga. A szobában 7, női ruhába öltöztetett csontváz lógott a nyakánál felakasztva, alattuk vértócsa. A nőci beleejtette a kulcsot a vérbe, amit nem tudott letörölni. Ezt kellet megoldania a lila hajú csajszinak. A férj, mikor meglátta a véres kulcsot, elkezdte őket baltával kergetni. Erre a jó oldal a hullákkal bábozva elzavarta a pasast.

Komolyan ez a kicsiknek való mese?? Én anno ennél sokkal kevésbé direkt, és erőszakos mesén paráztam évekig. Nem vagyok szülő, középiskolás diákként nem tudom ezt hová tenni. Ez kell a mai 6-10 éves korosztálynak?


2014. szept. 20. 18:19
 1/1 Csencsili válasza:
Ez nem a kékszakáll feldolgozása? Azt is gyerekeknek adták. és AZTHISZEM, hogy ott is megöle a feleségeit. Amúgy én régebben a lehugyoz a faa! című mesét néztem és lány vagyok :) az se semmi
2014. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!