Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ciki szerintetek a violetta?

Ciki szerintetek a violetta?

Figyelt kérdés
14 évesen ciki ha nézem a violettát? nagy fan vagyok és az osztálytársaim azt mondják hogy ciki :(
2014. szept. 18. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az. Szóval ne nézd!
2014. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

14 vagyok, fiú. egy osztálytáram nézi de nézze ha ha jól esik neki. Nem mondom h ciki de ízlések és pofonok, szerintem elég gagyi. Az oké ha 9 éves nézi, de akk tévé szenny

megoldás: hazudd azt h nem nézed v ne nézd. Akkor ciki ha annak érzed. hagy abba ha már elég érettnek gondolod magad.

2014. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

Nekem a 10 éves húgom nézi, úgyhogy én is naponta hallom ezt a borzalmas műsort. Cikinek, csak akkor ciki, ha te is annak érzed. Mondjuk azt be kell vallani, hogy tényleg elég gagyi, ezerszer jobb sorozatok vannak.

16/L

2014. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 violetta 2002 ***** válasza:
28%
egyáltalán nem ciki.az osztályomból minden fiú nézi kivéve egy,de az hülye.én 12 vagyok,de imádom.és ne hallgass mások véleményére.ha ez tetszik neked,nézd nyugodtan:)
2014. szept. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 leonetta17 válasza:
28%
Szerintem egyáltalán nem az.
2014. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
énis tizennégy vagyok lány és nézem.IMÁDom az osztálytársaim utálják de én LESZ**OM ne érdekeljen téged hogy ők mit gondolnak rólad.(erről) biztos nekik is vannak ilyen dolgaik csak ők nem mondják :D ez van mindenkinek megvan a saját ízlése. (hozzáteszem : AZÉRT HA MÉSZ GIMNÁZIUMBA NE NAGYON HÍRESZTELD mert nem biztos hogy jó pont az a többieknél. előszőr inkább tudd meg hátha szereti valaki más is és akkor vele ketten beszéljétek meg :D
2014. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Egyáltalán nem ciki szerintem is nagyon szuper a Violetta
2014. szept. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

A Violetta nagyon jó és népszerű sorozat.

Egyáltalán nem ciki, ha 14 éves vagy és nézed,

mert vannak még felnöttek is akik nézik.

A Violetta koncerten láttam felnőtteket,

akik sokszor énekeltek Martinával együtt

és fejből tudták a dalokat és látszott,

hogy ők is Violetta rajongók.

2014. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%

Egyáltalán nem ciki! Ne hallgass másokra! Én is 14 vagyok, és imádom. Nekem is azt mondják, h ciki, de nem izgat és büszkén vállalom, h meghatott a 80.rész. Szóval nézd csak.

:)

2014. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán nem ciki, igazából 9-14 éves korosztálynak készült szóval ha e között vagy szerintem nézd nyugodtan. Én is nagyon szeretem. De ha több vagy mint 14 akkor is nézheted mert egy nagyon népszerű sorozat és legalább normális és nem az az állandóan smacizós téma. Szóval nézd csak nyugodtan mert nem ítélhet el senki azért mert szereted.
2014. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!