Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért jók a filmek?

Miért jók a filmek?

Figyelt kérdés
Miért jobbak a filmek,mint a könyvek?

2014. szept. 15. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jobbak, csak te vagy buta az olvasáshoz.
2014. szept. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az olvasáshoz okosnak kell lenni? Te is elég ostoba lehetsz.
2014. szept. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az olvasáshoz elmondom kell némi intelligencia.


Akik azt mondják: "Én nem bírok elolvasni akár egy oldalt is, beleunok, mert hülyeség." Na azok vagy nem olvastak még értelmes könyvet, vagy valóban kevés IQ-val rendelkeznek.


Amúgy a filmek nem jobbak a könyveknél, sőt a könyvekből készült filmek nagyon rosszul szoktak sikerülni. Gondoljuknk pl. a Twilightra, a Lenyűgöző teremtményekre, a Narnia Krónikáira. Szerintem ezek nagyon ramatyok a könyvekhez képest.

2014. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerek eszméletlen ostoba embert aki minden nap olvas, és ismerek átlagosnál intelligensebbet aki öt éve nem vett kezébe könyvet. Nem ezen múlik.


Nyilván jobb egy könyv az esetek túlnyomó részében, de erre is tudok ellenpéldát hozni. A Mechanikus narancs, a Remény rabja, esetleg a Harcosok klubja hozták azt a szintet mint a könyv, legalábbis szerintem.

2014. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!