Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó egyszerre nézni több...

Jó egyszerre nézni több sorozatot? (7db)

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok azoknál akik több sorozatot néznek? Belelehet zavarodni?

2014. szept. 6. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
En ugyan hetet meg nem probaltam meg egyszerre nezni, max ha harmat, de konnyen bele lehet zavarodni. nem tudsz ugy koncentralni egyikre sem. Lehet jobban jarnal, ha egymas utan nezned meg oket. Akkor ugyis hamarabb vegzel mindegyikkel, es legalabb tiszta marad a fejed. :) De ha tobbet akarsz, akkor is max kettot. De te tudod, en reszemrol nem szeretek tobb sorozatot egyszerre nezni.
2014. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minek? Összesen nem tudok 7 olyan sorozatot mondani, amit tényleg megéri nézni.


Én egyébként is úgy szoktam, hogy összevárom a teljes évadot és folyamatosan nézem.

2014. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez volt a tervem, de mielőtt elkezdődött volna az idei szezon, meg is gondoltam magam :( szerintem válaszd ki azt a (maximum) 3 sorozatot aminél a legfontosabb, hogy hétről hétre nézd az aktuális részeket, és esetleg a többit a következő nyáron pótold be ha van időd, de az is jó lehet hogy egyet-kettőt (aminek még várhatóan sok évada lesz) teljesen jegelsz és csak 2-3 év múlva nézed meg... mert egyébként sem jó mindig a következő részre várni egy hetet :( főleg nem hétszer...
2014. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pesre hogy jó, sőt ha több időm lenne, néznék többet is. Szerintem nem lehet belezavarodni, én legalábbis nem szoktam. Nagyon sok jó sorozat van szerintem.
2014. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!