Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Wall Street Farkasa. Valamit...

Wall Street Farkasa. Valamit nem értek. Nem magyarázná el nekem valaki a végét?

Figyelt kérdés

SPOILER ALERT!

Akkor most mi van azzal a sárga fecnivel? Beköpte a társait vagy nem? Mert a rendőrök megtalálták a fecnit az ő írásával... Aki látta és érti az írja meg.



2014. szept. 4. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Már régebben láttam, nem emlékszem tisztán, de azt hiszem, így volt:

Vállalta, hogy együttműködik a rendőrséggel (tettek rá lehallgatót). De közben nem akart igazából együttműködni, jelezte is a társának, hogy lehallgatják. De az átvágta, és a rendőrök meg tudták, hogy nem tartja be a szabályokat.

Sárga cetli? Arra írta fel a társának, hogy lehallgatják? És azt juttatta el a társa a rendőrségnek?

(Ilyen részletekre már nem emlékszem :))

2014. szept. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, de ha nem működött együtt akkor hogy "csak" 3 évet kapott? mert én is így értettem mint te
2014. szept. 4. 08:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert miután már feldobta a társa, akkor már nem volt miért hallgatnia és ő is elmondott mindenféle információkat.
2014. szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a rendőrök jöttek rá maguktól vagy Jonah Hill karaktere adta át a sárga papírt a rendőröknek hogy mentse az irháját. Én az utóbbira tippelek...DiCaprio arckifejezése amikor felmutatják neki a papírt és ő fent áll a balkonon, azt jelzi, hogy megadta magát, beletörődött- sz Jonah Hill feladta...
2014. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!