Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik ezekhez hasonlóan jó...

Létezik ezekhez hasonlóan jó sorozat? The Killing, Breaking Bad, True Detective, Ray Donovan.

Figyelt kérdés
Most végeztem a The Killing- el, és szeretnék hasonlóan drámai és minőségi sorozatot találni. (Amiket nézek még, és szintén tetszenek, de nem annyira sötét hangulatúak: The Walking Dead, Longmire, Orange is the new black, The Good Wife.) Köszi!

2014. aug. 19. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Trónok harca
2014. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. aug. 21. 10:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Ez a négy nekem is nagy kedvencem, ajánlanám még: Hannibal, Banshee, Sons of Anarchy, The Leftovers, The Fall, Broadchurch, Fargo, The Bridge, Secrets & Lies, Sherlock /BBC/, Bates Motel, Homeland


Ez tényleg mind minőségi. /legalábbis nekem/ Ami nyomozós és sötét hangulatú a The Fall és a Hannibal. The Bridge is is sötét hangulatú, de más módon.


A másik The Killing-es kérdésedhez is írtam választ :)

Már sok válaszodat olvastam amúgy, nekünk nagyon egyezik az ízlésünk :)

2014. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Utánanézek majd ezeknek, szinte mindről jó kritikákat olvastam már.

Időközben én is befejeztem a The Killing- et, hát azt hiszem, egyetértünk. Nálam felzárkózott a Breaking Bad mellé. Ez a Linden- Holder- páros nagyon jó. És annak is örülök, hogy happy end lett a vége, azóta tök jó a kedvem..:-) Csak azt sajnálom, hogy elkaszálták a sorozatot, annyira nézném tovább.

2014. aug. 21. 15:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is néztem volna még simán, de jó lett volna, ha hosszabb ez az évad is...

Bírnám, ha valaki megint "megmentené" ezt a sorozatot, és lenne egy ötödik évad :)


Amúgy a Longmire az milyen? Még eddig kimaradt,nekem de olvastam már róla...

2014. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A Longmire- nek még csak 1,5 részét láttam, mert "közbejött" a The Killing, és félbeszakítottam. Nem nagyon tudom hasonlítani más sorozatokhoz, egészen különböző. Nyugis, csendes, vidéki kisvárosban játszódó zsaru- sztori. Egy seriff a főszereplő. Maga a történet is olyan nyugisan folydogál, nincsenek ilyen Bones- féle szuperlaborok, csak kényelmes nyomozgatás. De engem megvett a hangulata, egy részt érdemes megpróbálni.
2014. aug. 22. 12:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Köszi!

Ha nyomozós és lassú, akkor már nem lehet rossz. :) Azt olvastam, western jellegű, igaz ez? A westerneket nem igazán bírom, de ez mondjuk nem jelenti azt hogy nem jöhet be a sorozat, mert jókat olvastam róla. Úgyhogy majd lehet hogy bepróbálom egyszer, de most nem tudom beilleszteni, mert annyi mást nézek :)

2014. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezt hagytam ki, hogy kicsit westernfilm- szerű a hangulata, csak épp napjainkban játszódik.
2014. aug. 25. 21:30
 9/10 anonim válasza:
Bejöhet Neked a Wire is.
2015. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fargo, zseniális


Emellett Hannibal, The Fall (ha a The Killing tetszett)

2015. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!