Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki szereti, miért szereti A...

Aki szereti, miért szereti A nagy Gatsby c. filmet?

Figyelt kérdés
A 2013-asra gondolok. Az eleje tetszett filmnek, de végül egy értelmetlen, felszínes történetté nőtte ki magát. A karakterek egysíkúak, egyikükkel sem lehet azonosulni (legalábbis én nem tudta), márpedig az ilyen típusú filmek (és ez a történet is) erre épülnek.

2014. aug. 17. 17:07
 1/3 Joci1212 ***** válasza:
Szerintem nézd meg VÉGIG és majd megtalálod a választ. Egyébként én például azért szeretem mert olyan váratlan fordulatok vannak benne a végén egyébként majd láthatod amire nem számítottál Gatsby-vel kapcsolatban...
2014. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tetszik a film,bár a könyv jobban.Egy gondolkodtató mondat idézve a könyvből:"Azt mondod,hogy a múltat nem lehet újra élni?Miért ne lehetne?"
2014. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sajnos abszolút tudtam azonosulni vele. Pont emiatt az egyik kedvenc filmem...De ízlések és pofonok ugyebár...
2015. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!