Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Ben X filmben a barátnője...

A Ben X filmben a barátnője miért nincs ott a végén? Hova tűnik? Csak a piros pulcsija van a lovas korláton és Ben magában beszél. Miért?

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért mert végig képzelte a csajt, ott se volt
2014. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor addig igaz, hogy a vonaton mellette ült, csak utána nem igaz már amikor a vonat elé kiakart ugrani és akkor a lány megfékezte, ugye?
2014. aug. 17. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a mellérakódott mentális probléma tipikus esete: Lett egy képzelt barátnője, kissé skizó.

Szerintem nem is találkozott a csajjal.

2014. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy emlékszem, hogy nem is találkoztak (mondjuk már rég láttam). Elég durva film.
2014. aug. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De kap egy SMS-t a telefonjára amin még a rosszakarói is gúnyolódnak amikor drogot nyomnak a szájába és el is megy a megbeszélt találkozóra és látja is a lányt csak ott nem mer megszólalni úgyhogy a lány visszaakar menni. fel is száll a vonatra és akkor ő is felszáll, mellé ül és végül nem szólnak egymáshoz csak leszáll Ben a következő állomásnál a lány meg megy tovább. Aztán öngyilkos akar lenni ezen az állomáson és szerintem csak innentől képzeli be a csajt, de mondjuk az is érdekes, hogy a lánynak a piros pulcsija meg ott van a lovardába amikor magába beszél tehát valahogy meg kellett hogy szerezze azt a piros pulcsit...
2014. aug. 23. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, a piros pulcsi érdekes hogy hogy került hozzá. De a csajjal meg nem tud később beszélni ugye, mert szétveri a gépét. Viszont amikor csókolóznak akkor sincs ott a lány.
2014. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fura egy film. Nem lehet utána olvasni, hogy aki csinálta a filmet az miért csinálta így? Nagyon érdekel, hogy mi ez az egész és szeretnék már a végére járni. Amúgy köszi a hsz-elet.
2014. aug. 26. 11:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Amikor csókolóznak akkor drogok hatása alatt áll szóval akkor érthető hogy nincs ott a csaj viszont pont akkor gúnyolják ki az ellenségei tehát ők is látták azt az SMS-t hogy a csaj meglátogatja Ben-t. Ben elmegy a találkozóra miután összeverte a gépét előző este és ott szerintem valóban találkozik is vele és valóban fel is száll a vonatára ami hazafelé viszi őt és akkor amikor leszáll az egyik megállónál akkor szerintem öngyilkos akar lenni és ekkor képzeli be a csajt. de valahogy a pulcsinak hozzá kellett hogy kerüljön a film végére...
2014. aug. 26. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!