Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Steins;gate-hez és Death...

Steins;gate-hez és Death Note-hoz hasonló fordulatos animék?

Figyelt kérdés

Ezt a kettőt imááádtam, főleg a steins;gate-ben mikor egy részben vagy 20-szor volt valami kisebb-nagyobb plot twist és csak tátogtam végig. Ilyesmit keresek, amiben van valami rejtély, és soksoksok meglepő fordulat. Még az attack on titan is tetszett mert abban is azért van valami rejtélyes dolog és fordulat. A school days-t néztem még, annak az első 11 része fárasztott, az utolsó részt imádtam :D szóval értitek mire gondolok.. legyen sok meglepetés :D

Animések, tudnátok ajánlani? Én nemrég kezdtem nézni ilyesmiket, ötletem sincs :D


2014. aug. 13. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Code Geass (kétszer 25 részes) - izgalmas, fordulatokban gazdag, elgondolkodtató, egyedi szereplőkkel, nagyon jó történettel és történetvezetéssel. Az első évad még nyugodtabb, van benne egy kis fanservice is, de a második évadban már rendesen beindulnak a dolgok.

Psycho-Pass (22 részes, elméletileg idén folytatják) - nagyon fordulatos, néhány jelenetnél rendesen leesett az állam. Krimi, vannak benne durvább jelenetek, de nagyon érdekes, lebilincselő.

2014. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Guilty crown
2014. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán ilyen még a No Game No Life és a Mirai Nikki is.
2014. aug. 15. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Code Geass


Amúgy Stains Gate-hez még megnézheted az OVA-t és a 1,5 órás mozifilmet.

Mind2 nagyon jó és hozza a sorozat szinvonalát.

2014. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!