Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Lucy-t: szerintete...

Aki látta a Lucy-t: szerintetek mennyire durva?

Figyelt kérdés
A szüleimmel voltunk moziban, de anyám az első 10 perc után mindenképp el akart jönni, pont mikor Lucy-nak megadták a kódot, hogy nyissa ki a táskát. Anyám szerint nem kellene ilyen erőszakos filmeket néznem, mert félni fogok. Amúgy 17 vagyok -.-" Na mindegy, szóval a későbbi részek mennyire durvák?
2014. aug. 9. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mondanám durvának, az eleje se volt vészes, legalábbis nekem. A végén több ilyen lövöldözős jelenet volt, illetve a közepén pár hasműtét, azon szerintem anyukád csak nézett volna.


Meg volt benne pár érdekel randomság, dugó medvék, meg állatbébik. Inkább randomnak mondanám, nem durvának. Nagyon mély, és különleges akart lenni a film, de csak egy katyvaszt kaptunk...


Illetve, a film kezdete előtte oda van biggyesztve a 16-os karika, ha anyukád nem lenne tisztában azzal, mit is jelent ez akkor itt a korhatáros besorolásról a törvény:

[link]


Más dolog, hogyha én már kiadtam pénzt arra, hogy megnézzek egy filmet (főleg hogy 2 felnőtt és 1 diák...), biztosan ki nem mentem volna, max alszok a székben, de akkor is ott maradok...

2014. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ment a zöld kéz :)
2014. aug. 10. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 14 vagyok,a 16-os karikánál apa csak röhögve odafordult hogy "ki kell menned" :'D van egy pár érdekes rész,de elég kiszámíthatóak hogy mikor jönnek,szóval a hasműtéteknél csak nem néztem oda,amúgy nem olyan rossz :DDDD
2014. aug. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátnőkkel elmentem ketten 14 évesek vagyunk, egyik 15 és tesóm 11 éves, beengedtek minket, de szerintünk nagyon jó film, rég láttunk ilyet.

Annyira nem volt durva, sokat öltek meg minden, de elvezhető film nagyon sok a cselekmény ezért fel sem tűnik az idő múlása csak amikor vége a filmek.

Scarlett Johansson alakítása meg nagyon tetszett.


Szerintem barátokkal minden képen nézd meg valamikor.

2014. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A filmnek mondanivalója van, nem sztorija. Nem a piffpuff a lébyeg
2014. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!