Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki hasonló filmet esetleg...

Valaki hasonló filmet esetleg tud?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok mint pl csúcshatás vagy hypervandor vagy olyat amibe valaki jövőbe lát vagy tud jósolni vagy vmi különleges képessége van! és halandó nem szörny mint pl x-men meg hasonlok! meg nem is pókember, Next-et láttam szóval azt ne írjatok de pl vmi olyasmi film érdekelne! vagy olyan film mint a mostohaapa vagy ismeretlen férfi.

2014. aug. 9. 00:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
AZ igazat megvallva én más befejezésre számítottam, de belegondoltam, és arra jutottam, hogy mivel elérte a 100%-ot az agyi kapacitása, mondhatni Istennővé vált. És szerintem ez a mondani valója. Sokan gondolják, hogy Isten, az nem más mint az ember. Valószínűleg a film készítői is így gondolták.
2014. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!