Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki nem tud valami jó...

Valaki nem tud valami jó romantikus filmet?

Figyelt kérdés
Olyan filmek érdekelnek ami a szerelemről is szól,de van jó pár év (10-15)korkülönbség a férfi és a nő közt.

2014. aug. 4. 20:06
 1/4 anonim válasza:
Nincs sok romantikus film, amikben a párok között sok a korkülönbség, azért film, mert valami fantasztikus, mesebeli dolgot akarnak alkotni. Sok romantikus film van, ami tetszhet neked annak ellenére is, hogy nincs korkülönbség. De vannak olyan oldalak is, amik a romantikus filmeket válogatják ki. Keress rá egy ilyenre és biztos találsz olyat, ami neked is nagyon tetszik :)
2014. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem muszály nagy korkülömbség,csak legyen nagyon romantikus máshogyan ,,nyálas" :)
2014. aug. 7. 17:44
 3/4 anonim válasza:

Akkor van egy pár...

Kedves John

Szerelmünk lapjai

Rómának szeretettel

Charlie St. Cloud halála és élete

P.S. I love you

Végtelen szerelem

Emlékezz rám

Levelek Júliának

Csúf szerelem (Szépség és a szörnyeteghez hasonlít, de nekem nagyon tetszett)

Ház a tónál

Fogadom

Ha ilyen régebbi film is jöhet: Büszkeség és balítélet

Meg persze a Titanic :D habár nem hiszem, hogy azt valaki nem látta volna még

akkor... Séta a múltba

Marley meg én

Az 50 első randi


Egyenlőre ennyit tudtam, ezeket láttam, szerintem szép romantikus történetek vannak benne. És gondolom te is láttál már párat közülük, azért remélem, hogy egy-két filmmel akkor is segítettem :)

2014. aug. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A felhők fölött 3 méterrel! ! Csak ajánlani tudom :)
2014. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!