Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány évada lesz a Trónok...

Hány évada lesz a Trónok Harcának?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Az összes.
2014. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az összes? :DDDD


Az összes könyv meg lesz csinálva, igen, de nem annyi évad lesz, mint könyv, viszont még két évadot én minimum mondanék.

2014. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6. még biztos lesz,mert be van már rendelve.
2014. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eddig 7 van tervben, meg már beszélnek befejező filmekről is.

Most az 5. évad a Varjak lakomáját és a Sárkányok tánca maradékat dolgozza fel. (Ill. valakinél már a The winds of winter is, pl. ahogy láttam Sansa már bőven olyan anyagot kaphat.)

De reméljük lesz több is.

2014. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, 8 évad lesz + egy nagykoltsegvetesu film ( sárkányok vs white walkerek?)
2014. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ,h mennyire rövidítik le a könyveket. Egyrészt már így is nagyon hiányos a sorozat a könyvekhjez képest. Másrészt pedig azt mondták,h a 4.évaddal kezdődően egyre nagyobb mértékben fognak eltérni a könyvektől, ezt már lehet tapasztalni a 4.évadban. Szal ezt nem lehet megmondani, de sztem 8, minimum 7 biztos lesz.
2014. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minimum 7. Bár én már 3.-tól nem bírtam tovább nézni, nem köt le.
2014. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csizmy válasza:

Ezt nehéz megmondani.Eddig 7 KÖNYV van tervben,viszont az első 3 könyvből 4 évad jött ki,mivel a 3.kötet történéseit nem tudták besűríteni 1 évadba (és még így is maradtak ki fontos részek).Szóval még van 4 könyv,DE ha George R.R. Martin nem fejezi be a könyveket mire a sorozat oda érne az adott részhez,akkor felmerült a "backflash" gondolata is ami a sorozat előzményeit hívatott bemutatni.


Röviden:Nem lehet előre megmondani.

2014. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényként kezelhető, hogy hét évad lesz, ugyanis a készítők ezt a számot erősítették meg többször is, folyamatosan.
2014. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!