Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeinted az agymenők sorozatba...

Szeinted az agymenők sorozatban Sheldon és Amy lefekszenek valamikor?

Figyelt kérdés
Mivel már odaáig jutottak, hogy Seldon csókolta meg Amyt, ezért gondoltam , hogy esetleg megtörténhet.

2014. júl. 31. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát hogyha megtörténik az, hogy mire Sheldon visszajön a világgá menésből arra normálisabb lesz, megváltozik a dolgokhoz a hozzáállása, akkor elképzelhető, amúgy az eddigi viselkedésével nagyon fura elképzelni, ahogy Amyvel csinálja, és szerintem még sok idő kell neki, hogy eljusson addig... Vagy az is előfordulhatna, hogy kitalálja, hogy gyereket akar, hátha az is olyan okos lesz mint ő, és csak azért fekszik le vele, de ilyet nem hiszem, hogy beleírnának.
2014. aug. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van rá esély. De a színészek jelenleg a tv társasággal egyezkednek mert keveslik azt a 380000 dollárt amit részenként kapnak. Szerdán kellett volna elkezdeni az olvasópróbákkal de senki sem jelent meg.
2014. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem tuti.
2015. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne aggódj, lesznek dolgok a 9. évadban, na meg a 8. végén xD :D Tetszeni fog, hidd el :D
2015. dec. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!