Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot nézzem...

Melyik sorozatot nézzem előbb? A Skinst vagy a Lostot? Nektek melyik hogy tetszett?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Hát inkább Lost, ha már ezek közül kell választani. Skins-t inkább tinik favorizálják, nem nagy szám.
2014. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetesen kinek mi jon be, de szerintem a Skins sokkal jobb...bar lehet en kicsit elfogult vagyok a brit sorozatokkal szemben.
2014. júl. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a skins nem rossz, de sokkal jobbra megírhatták volna, helyenként kicsit bugyuta, bár csak az első két évadot láttam, de azért nem bántam meg, hogy megnéztem, a részei nem annyira összefüggőek, hogy ne lehessen abbahagyni, így nagy izgalom sincs, viszont van benne pár nagyon vicces rész, de azután nem volt kedvem folytatni, hogy lecserélték a szereplőket.

a lostot végignéztem, elég hosszú sorozat, a vége felé már nagy kavarás van, de nagyon izgalmas, nem lehet vele leállni, egyre nagyobb rejtélyek derülnek ki, és néhol elég jól meg van írva.

szerintem bármelyiket elkezdheted, nem jársz rosszul, ha meg nem tetszik, nem kell végignézned.

nekem személy szerint a lost jobban tetszett, de ha fiatalabb vagy, és mondjuk lány, akkor a skins is tetszeni fog.

a helyedben megnézném mindkettőnek az első részét, és az alapján döntenék :P

2014. júl. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. :)

Utolsó: Fiatal vagyok, és lány, úgyhogy megfogadom a tanácsodat, és mindkettőnek megnézem az első részét, aztán döntök. :D

2014. júl. 31. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!