Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett a gyilkossági akták...

Mi lett a gyilkossági akták című sorozattal?

Figyelt kérdés
A DQ-n ment még elég régen. Kerestem az interneten hátha megvannak a részek valahol, de semmit nem találtam sehol, minta nem is létezett volna ilyen műsor.. Betiltották, vagy mi? Ti tudtok valamit róla?

#sorozat #dokumentumfilm #gyilkossági akták #DQ
2014. júl. 29. 18:36
 1/6 A kérdező kommentje:
*DoQ-n adták
2014. júl. 29. 18:39
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem a google 3. találatként kiadta. Vagy nem erre gondolsz?

2014. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem erre, ezt nekem is kiadja. Ez egy dokumentum film sorozat volt, amit a DoQ adott, igaz történeteket mutattak be.
2014. júl. 29. 23:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt van egy rész angolul: https://www.youtube.com/watch?v=aNbbV4mVzac Ezt keresem csak magyarba.
2014. júl. 29. 23:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Oh így már értem a nehézséget amibe ütköztél :S:S Sajnos nem találtam én sem róla semmit, csak azt hogy 2011ben adtá az általad is írt tv csatornán. Felirat sincs hozzá szóval fogalmam sincs hogy szerezhetnéd meg a régi részeket. Torrenten fent van angolul, de gondolom ez nem nagy segítség :S
2014. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen sajnos :/

De azért köszi a segítséget!

2014. júl. 29. 23:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!