Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszik ez a forgatókönyv?

Hogy tetszik ez a forgatókönyv?

Figyelt kérdés

Celtx-en csináltam, csak átmásoltam Google Drive-ba, hogy meg tudjam osztani.

Teljesen amatőr vagyok, szórakozásképpen írtam ezt. Kérlek, egy 10-es skálán értékeljétek.


[link]


A történetről annyi, hogy van egy nő, Janet, aki egyedül neveli fiát, mert a férje autóbalesetben meghalt. Egy étterem felé tartott, amikor rohama lett, bekerült a kórházba. Fia, miután meglátogatta, ment haza, azonban kettő rabló és a rendőrök között egy tűzpárbajba keveredik. Elrabolják, és egy millió dollárt váltságdíjat követelnek érte. Janet, az anya nem szól senkinek, hanem egy jó barátja segítségével piszkos üzletekbe keveredik, pénz reményében.



2014. júl. 23. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
6 Mivel a történet elég valószinűtlen, a dialógusok túl hosszúak, kevés infó széthúzva, kicsit hiányos
2014. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!