Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan kell magyar feliratot...

Galuska1 kérdése:

Hogyan kell magyar feliratot hozzá adni egy filmhez?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Naruto Shippuuden film 6-ot angol felirattal,de nem tudom,hogyan lehet magyar felirattal társítani,vagy mifene.

2014. júl. 17. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyes lejátszók rákeresnek netes adatbázisokban a feliratokra. Ám ezt te is megteheted:

opensubtitles.org : [link]

feliratok pont info : feliratok pont info/?search=Naruto+Shippuuden&soriSorszam=&nyelv=&sorozatnev=&sid=&complexsearch=true&knyelv=0&evad=&epizod1=&cimke=0&minoseg=0&rlsr=0&tab=all


Szerintem egy bsplayer-el jól jársz, mert ez végig zongorázza ezt neked :)

2014. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Avox ***** válasza:
én a vlc-t használom tökéletesen működik...elindítod a filmet (vagy jelen esetben animét) és jobb klikkel rákattolsz a képre, felirat,fájl megnyitása és ha jó feliratot töltöttél le be is illeszti és minden fasza :D én anno trónok harcához használtam.
2014. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
VLC is tölt le netről feliratot?
2014. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Avox ***** válasza:
nem , le kell tölteni hozzá egy srt fájlt :D de feliratokpontinfo ott mindent megtalálsz :D onnan leszedsz egy fájlt és azt csatolod.
2014. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!