Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmcímet keresek SOS?!

Filmcímet keresek SOS?!

Figyelt kérdés
Egy filmcím nem akar az eszembe jutni sehogysem, max 2 éves filmről van szó, egy srác a főszereplő aki egy regényt ír és egyszer csak találkozik azzal a lánnyal akit megírt a regényben és észreveszi ahogy írja tovább a könyvet a lány aszerint változik amit ő leír, pl megírta h beszéljen franciául akkor a lány elkezd franciául beszélni. Mi a címe? Iszonyat jó film egyébként. Romantikus vígjátékszerűség.

2014. júl. 16. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy nem ez, de hátha: Felforgatókönyv

Ebben a főhős egy unalmas életet élő férfi, akinek az élete úgy alakul, ahogyan egy írónő írja könyvében.

2014. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Fejbenjáró bűn lesz az :)
2014. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszolat ment a zold mancs :-)

Sajnos egyiksem az.

Amire en gondolok ott egy fiatal stac irja a konYvet es a lany egyszercsak megjelenik az eleteben, a lany termeszetes voros haju- meg erre emlekszem... Meg h persze rajon h nem is olyan jo dolog h o "mondjatja meg" h a lany milyen legyen...

2014. júl. 17. 08:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Basszus pedig a leírás alapján teljesen a Fejbenjáró bűn ugrott be. Na mindegy, azért remélem sikerül majd megtalálni a filmet. :)


[link]

2014. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!!

AZAZ!!! Csak én az angol címére emlékeztem (Ruby Sparks)

Nagyon köszönöööööm!!! :-))

2014. júl. 17. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :)
2014. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en is csak az angol cimere emlekeztem ezert nem ertettem :D nagyon szeretem a filmet:)
2014. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!