Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan filmeket,...

Mondanátok olyan filmeket, ahol a lány fiúnak öltözik be vagy álcázza magát?

Figyelt kérdés
Lehet régi is vagy új, nekem mindegy. A "Micsoda srác ez a lány"-t már láttam.

2014. júl. 16. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Na de miért pont ilyet? :D
2014. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi benne az érdekes? Csak ilyet és kész. Mert tetszett a fent említett film.
2014. júl. 16. 18:59
 3/10 anonim ***** válasza:

#1: Ez nem sokat segít, meg miért ne? :D


https://www.youtube.com/watch?v=WwV7ENOTeek Ez gy rövidfilm, nemrég leltem rá.

Egyébként sajnos még a Mulan jut eszembe, de hát... :D

2014. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Húha. Nem tudom mennyire szereted a feliratos filmeket, de van 16 részes koreai sorozatban a You're beautiful(lány ikertestvére helyett belép egy fiúbandába é persze, hogy mindenki bele szeret) vagy a To the beautiful you( lány elutazik Koreába, ahol egyik példaképével kerül egy kollégiumi szobába, ahol csak fiúk vannak)Szerintem mindkettő nagyon vicces, aranyos történet. Csak ajánlani tudom.Vagy a 3 részes Ma boy, ott viszont fiú öltözik be lánynak:)
2014. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyik legkomolyabb ilyen film a Boys don't cry. Amugy itt egy lista, lehet valogatni: [link]
2014. júl. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gagyi mami:Mint két tojás,és az első része is jó ;)
2014. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fiúk nem sírnak
2014. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2014. júl. 25. 20:08
 9/10 anonim válasza:
To the beautiful you igen ez volt a vilag leges legjobb sorozata nagyon bejott ezt mar regen irtad de ha valaki most rakeresne erre akkor ez jol jon neki is ez a sorozat arrol szol hogy egy fiu magasugro es egy bentlakasos suliba van ahol csak fiuk vannak a lany aki a fiut latni akarja fiubak tetteti magat es elmegy evbe a suliba es kiderul higy pont az a fiu lesz a szobatarsa es az elejen a fiu bunkon bant vele de a vegen mar jofej lett vele mikor rajott hogy lany es mindig megvedte es vigyazott ra es figyelt ra ne hogy rajojjon valaki arra hogy o lany es a lany se tudta hogy az a fiu thdja hogy o lany es a vegen egymasba szerettej men minden sajnos csak 1 evada van es az is csak 16 reszes de ezt a sorozatot nagyom magyon nagyon ajanlom mindebkinek es pfuuu ezt mindenkinek meg kell neznie
2017. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Berkoli2008 válasza:
Empress ki másnéven magyarul a császarsag kincse én nagyon szerettem lehet hogy régebben írtad már bocsi csak én most láttam
2019. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!