Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » S. O. S! Írnátok nekem olyan...

S. O. S! Írnátok nekem olyan anime karaktereket akik gyilkolnak/gyilkosok főleg ha van akkor lányt!?

Figyelt kérdés
Ha lehet azt is ,hogy melyikbe találom őt!
2014. júl. 16. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Az Another utolsó pár részében mindenki gyilkol mindenkit.

A Btooom! az egy élet-halál játszmáról szól, tehát itt is mindenki meg akar ölni mindenkit.

Sakihata Rimi (anime: Chaos;Head) nem százas, de nem is nevezném amúgy gyilkosnak. Maga az anime is kicsit őrült, de nem maradt meg belőle semmi, végignéztem és kész.

Clare (anime: Claymore) szörnyekkel harcol, őket gyilkolja, de amúgy az összes többi Claymore (mind nők) is ezt teszi.

Lucy (anime: Elfen Lied) elég durva dolgokat csinált, nem tudom, hány embert ölt meg.

Gasai Yuno (anime: Mirai Nikki) a leghíresebb yandere. Az anime egy gyilkos játékról szól, ölik egymást a szereplők.

A Psycho-Passban is gyilkolnak, a fő gyilkosunk Makishima Shougo, bár ő férfi, de van egy lány, aki elég beteg dolgokat művelt (Ouryou Rikako a neve).

Illetve most futó anime az Akame ga Kill!, ami egy orgyilkos csapatról szól.

2014. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Borzalmasan köszönöm ^^
2014. júl. 17. 10:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Kisaragi Saya a Blood-C-ből. Szörnyeket gyilkol, de nagyon durva, mindenhol fröcsköl a vér. 13 részes az anime és van még ova is. Nem mondhatnám hogy olyan jól sikrült anime, de az ova egy hozzávetőlegesen elégséges lezárás.
2014. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dokuro chan is ide tartozik, csak ő "véletlen" sújt keményebben oda és igyekszik javítani a hibát. :)



Elég heves mikor beindul a Hellsingből Seras Victoria is.

2014. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elfen lied
2014. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És van olyan anime ami nagyon hasonlít főleg a története az Elfen Liedhez ?
2014. júl. 18. 14:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Elfen Lied mangakájának egy másik műve a Gokukoku no Brynhildr, csináltak belőle animét is. A manga sokkal jobb, de az animét is egyszer meg lehet nézni. Történetben hasonló a nagy elődhöz (csak itt dicloniusok helyett mágusok/boszorkák vannak), csak kevésbé véres, elvont, elgondolkoztató.
2014. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2014. júl. 19. 16:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Guilty Crown: van benne szép színes elcseszett világ. Sajna amikor a "titkokról "fellebben a fátyol, onnan már zagyvaság az egész és a szereplők motoivációja és viselkedése totál ésszerűtlen és alaptalan lesz. Viszont sokaknak így is tetszik (nekem akkor inkább már a Code Geass). Van benne gyilkos karakter minden nemben és korban, de inkább nem spoilerezném el.


Erőszakos és nyers/nyomasztó világ jellegre ott a Gantz is, bár ott nem nagyon van rosszindulatú csajszi karakter. A mangája jobb, de az anime se rossz.


Nyomasztó apokaliptikus kategóriára ott lehet a Neon Genesis Evangelion is. A sorozat és az újabb kiadás is nagyon jó. Ez se igazán a gyilkos női karakterekre van kihegyezve, de azért akad 1-2 arrogáns ott is.


Esetleg a Deadman Wonderland. Meg persze a korábban említett Mirai Nikki

2014. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!