Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek valami ilyesféle...

Ismertek valami ilyesféle horrorfilmet?

Figyelt kérdés
Fogadtam valamiben öcsémmel és elvesztettem... az volt a tét, hogyha megnyeri, akkor horror filmet kell vele néznem, mert még nem látott... na itt a bibi, mert ő 8 éves... Tudtok valami nagyon-nagyon lightos filmet, ami nem is feltétlen horror film... vagy valami nagyon gagyit. :D :D Valami horror vígjáték, vagy valami ilyesmi? :D Mert még a Haláli Hullák hajnalára gondoltam, de szerintem még az is durva... vagy nem? :D
2014. júl. 15. 14:20
 1/8 A kérdező kommentje:

Vagy lehet, hogy csak én féltem ennyire? :D

Mert én már 8 évesen végig néztem a Rémálom az Elm utcában összes részét... de mindenki máshogy dolgozza fel. Lehet, hogy csak én bírom ennyire? :D

2014. júl. 15. 14:23
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek kellene egy 8 évesnek horrort néznie... Horror-vígjátéknak meg végképp nincs értelme, hiszen nem ismeri a poénok mögötti alapfilmeket.
2014. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Horrorra akadva. igazából vígjáték de vannak benne horrorisztikus részek :D
2014. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Cápavihar (ez besorolásilag horror de én jót röhögtem)

A sztori kb annyi h cápák hullanak az égből

2014. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dellamorte Dellamore (Cemetary Man), szerintem nagyon szellemes, jópofa horror-vígjáték, de nem hiszem, hogy 8 évesen értené az öcséd.

Esetleg a Hullajó (Braindead), szintén poénos.


De franc se tudja 8 évesen mire hogy reagál.

2014. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az... nem nagyon merem leültetni. :D
2014. júl. 15. 16:07
 7/8 anonim válasza:
Ideglelés Csernobilban. Ha van olyan film, amit horror kategóriába soroltak, de semmi köze nincs hozzá, akkor ez az..
2014. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na nem. Azt láttam, az durva még neki szerintem.
2014. júl. 16. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!