Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Glee sztárok leszünk című...

Neszi Petra kérdése:

A Glee sztárok leszünk című sorozatnak hány évada van?

Figyelt kérdés
Lesz még új évad? Vagy abbahagyták már a sorozatot? Érdemes elkezdeni nézni?

2014. júl. 14. 10:46
 1/7 anonim válasza:
12%
Lesz
2014. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Noémiiiii szerintem nem de lehet :D
2014. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem hiszem
2014. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudjátok a választ akkor ne írjatok ide -.-"

Kedves Kérdező ! Most van 5 évad , és még lesz egy 13 részes 6. Évad. Valószínűleg tudod hogy 2013 nyarán Cory elhunyt (ő volt a sorozat egyik főszereplője,Finn) ezért is fejezik be ilyen hamar a sorozatot :(

Szerintem kezd el nézni , és majd te magad eldöntöd hogy mit gondolsz , én ajánlom neked , 13 éves korom óta nézem és ennél jobb leckét nem is kaphattam volna az életre ! Illetve nagyon jó számok vannak benne , szerzel egy kis zenei tapasztalatot is ;) Maga a sorozat pedig szerintem eszméletlenül jó :D

2014. júl. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megfogadom a tanácsod holnap elkezdem nézni a sorozatot :)
2014. júl. 15. 18:35
 6/7 anonim válasza:
mivel most adják a glee 2.évadját a tv-ben ezért enis nemrégiben elkezdtem nézni a sorozatot és egypárnapja fejeztem be az 1.évadot es mondhatom hogy megéri :) vannak benne vicces szituaciok is meg minden szerelem,zene :) de amikor megtudtam h finn nemlessz benne mivel elhunyt ( nyugodjon békében) nagyon megrázott azér mert o volt az egyik legjobb szereplo :)
2014. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az 1. és a 2. évad nagyon, de nagyon jó, a 3. is jó (de csak jó), és a 4., 5. már számomra csalódás volt, mert ekkor már nem a Glee klubról szól a dolog, hanem a szereplők további életéről, és ezt sajnálom, ugyanis ha Glee a címe, akkor szóljon a Glee-ről.
2014. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!