Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Pretty Little Liarsról és letudnátok írni hogy tömören miről szól?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
van négy barátnő, régebben öten voltak de egy közülük Alison eltűnt. A négy lányt elkezdi fenyegetni üzenetekben "A" néven valaki. A múltból kerülnek fel dolgok és arra is gyanakodnak, hogy Alison nem halt meg. A lányok életéről és "A" után való kutatásról szól. én nagyon szeretem:)
2014. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én imádom, szerintem nagyon jó sorozat. Eleinte azt hittem, hogy egy csajos sorozat lesz, mint mondjuk a Gossip Girl, de szerencsére pozitívan csalódtam benne. Nekem nagyon tetszik, mert rejtélyes és izgalmas.
2014. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc sorozatom!:) Szerintem is izgalmas mikor először elkedztem nem érdekel (az első 20 perc után abbahagytam) majd másodjára neki futottam mivel barátnőm szerette ..miután végignéztem az első részt nem bírtam abbahagyni és vagy 5-6-ot megnéztem egymás után szóval nagyooon szeretem!:D lehet függő leszel.
2014. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát amúgy nem olyan nagy szám...vannak elég idegesítő szereplők benne. Bár eddig mindegyik évadot néztem, most nézem az ötödiket csak még nincs meg minden rész.

Amerikában is nagyon fel van kapva, de igazából csak a tinik körében. Meg nekem azért nem is tetszik annyira mert 25 év körüliek játszanak 16-17 éveseket. Kicsit gáz mert látszik, hogy sokkal öregebbek mint a karakterük.

2014. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2014. aug. 28. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!