Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmagyarázná kicsit...

Valaki elmagyarázná kicsit pontosabban, hogy miről is szól a 9 szalag cimű film?

Figyelt kérdés
Gordon volt az elmebeteg,és ő ölte meg a családját?És mindezt nem tudta,mert ugye azt mondta a végén ,hogy haza akar menni,ez alatt azt értettem,hogy még ott van az elmegyógyintézetben.
2014. júl. 10. 16:51
 1/6 A kérdező kommentje:

Na jó,hagyjátok figyelmen kivül a részletes leirást,épp siettem ki,és kicsit sz@rul fogalmaztam,röviden tömören valaki irja le,hogy miről szól,mert nem értettem.

Elöre is köszönöm. :)

2014. júl. 10. 22:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Gordon ölte meg a családját, hirtelen felindulásból. Utána teljesen elborult az agya, sose ment haza, a kocsijában aludt, megbomlott az elméje. Eredeti nyelven sokkal parább amúgy a kezelések hangfelvételei.
2014. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aha,és a végén mi volt azokkal a jelenetekkel,hogy mindegyik munkatársát megölte?
2014. júl. 19. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Bekattant/megőrült skizo lett passz.

A youtube trailer alatt volt 1 komment, mely szerint 2 féle magyarázat van, az 1ik szerint Simon egy démon ami megszállta az embert, a másik a skizofrénia vagy az elmében rejlő megbomlás jelképezése? (már rég olvastam a kommentet/láttam a filmet)

A zenéje valami iszonyat jó, amikor a gambler éjjel gyűjtögeti az érméket az nagyon ijesztő volt amikor láttam.

2014. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,az,na mindegy,nagyjából összeraktam a képet,köszönöm hogy segitettél. ;)
2014. júl. 19. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó film.
2016. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!