Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Barátok Közt-ben...

Szerintetek a Barátok Közt-ben ki akarja Miklósra kenni a gyilkosságot?

Figyelt kérdés
Nos,van 3 potenciális gyanúsított Attis,Zsolt és Zalán(igen nekem még ő is gyanús, mert neki is útban van Miki). Ti melyikre tippeltek ? Talán kicsit Miki magánnyomozója is gyanús,lehet összebeszélt valakivel. Egyértelmű,hogy valaki Miklósra akarja kenni Vazul "halálát".(Amúgy szerintem lelépett és valakivel közösen akarja rács mögé dugni Berényit.)

2014. júl. 6. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Attila lehet, mert eleg furan viselkedik es csodalkoznek ha adott volna vazulnak tobb milliot.zalan is lehet, hogy zsofi elmenjen vele.zsoltnak szerintem semmi koze hozza.a magannyomozo is lehet, mert nem hiszem hogy csak ugy el tudott volna tunni vazul a parkolobol
2014. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Attila
2014. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
áttilá á kácske
2014. szept. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!